Bir Dönüm Noktası Daha…

Bu yazıyı nereden yazıyorum bilin bakalım. Eveettt yeni ofisimden. Motivasyon yazımdan sonra hemen işe girmiş olmam ne kadar mükemmel bir motivasyoncu olduğumu göstermiyor mu sizce de ? Hemen bir yaşam koçu olaylarına girip bu pozitif enerjimi insanların yararı için kullanacağım 🙂 Şaka bir yana evet güzel bir işe girdim ve evet neredeyse istediğim tüm şartlar mevcut. İş arama yükü kalktı omuzlarımdan ama bu seferde işteki sorumluluklar bindi omuzlarıma. Bir rahatlama olmadı anlayacağınız 🙂 Hayatta böyle değil mi zaten? Hiç bir zaman sınanmamız bitmiyor. Olsun önemli olan bu sınavları alnımızın akıyla geçebilmek.

Bu aralar biraz şaşkın ördek yavrusu modundayım. Uyku düzenimi, ev düzenimi oturtabilmiş değilim. Ama bu hafta sonu umutluyum. Hem ev işleri, hem ders çalışmalarım hem iş aynı anda götürebilirim. Yani sanırım :S Öyle umuyorum diyelim 🙂 Artık ofis yaşantıma tekrar döndüğüme göre iş yeri motivasyonlarımı da daha sonra sıralayabilirim 🙂

İş veya başka bir konu hiç fark etmez, sabır ve olumlu düşünme her zaman yolunuzu açar emin olun. Bunları yaşayan biri olarak söylüyorum ki bir şey cidden olmuyorsa vardır bir hayrı.  İş bulunur, dert geçer, sevgili unutulur…. Yeter ki siz kendinizi unutmayın.

Tüm hayalleriniz gerçek olsun….

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s